Шафа-Купе: Обов’язковий Елемент Вашого Інтер’єру

Ніхто вже не скаже точно, коли і де з’явилися шафи-купе, і хто перший замовив їх виготовлення. Чи були вони вбудовані або стояли посередині тронного залу в оточенні інших меблів. Існує безліч версій їх появи, але найвірогідніше в історії не збереглося, як саме були винайдені шафи-купе. Відомо лише, що ця дивовижна система для зберігання речей з економією внутрішнього простору приміщень набула масового поширення в США в середині XX століття. Після цього шафи-купе швидко завоювали визнання в багатьох країнах і зайняли міцні позиції на світовому ринку меблів і предметів облаштування побуту.

В Україні шафи-купе з’явилися на меблевому ринку недавно, і спочатку були модним предметом інтер’єру заможних замовників, купити шафу-купе було задоволення не з дешевих. Зараз ситуація змінилася і шафи-купе стали вірними помічниками для жителів нашої країни у вічній боротьбі з планування малогабаритних квартир. Вони допомагають нам заощадити дорогоцінну площу.

Шафи купе на замовлення сьогодні стали вельми популярними меблями. Посудіть самі, якщо ви живете в звичайній квартирі, не в пентхаузі або студії, а в звичайній квартирі в багатоповерховому будинку, то часто відчуваєте брак місця. І саме шафа-купе необхідна вам для того, щоб весь простір вашої невеликої квартири було використано повністю.

Особливо це стосується шаф-купе, які вбудовані в той простір квартири, який раніше не використовувався. Вбудовані шафи-купе – це чудове рішення для невеликих квартир, що мають ніші. Вбудовані шафи-купе можна розмістити в коморі, при цьому інтер’єр вашого будинку тільки виграє. Вбудовані шафи-купе дуже привабливі для жителів невеликих квартир, тому що не займають багато місця. А якщо поглянути на їх фурнітуру, стане ясно, що з ними дуже просто поводитися. Якщо ж вас не влаштовує звичайна шафа-купе, можна замовити шафу з криволінійною дахом, в яку вбудовані світильники.

Шафи-купе можуть мати найрізноманітніші розміри. Це можуть бути просто полиці і вішалки, які полегшать наведення порядку в будинку, або ж це може бути вбиральня, в яку можна увійти для того, щоб переодягнутися.

У шаф-купе є ще дуже приємна особливість – вони не накопичують пил. Якщо у вашому будинку є шафа-купе, ви можете насолоджуватися більш чистим повітрям.

Шафа-купе – це з’єднання функціонального дизайну, новітніх технологій і сучасних матеріалів. Величезні можливості комбінацій дозволяють оптимально вирішити питання організації простору. Шафи-купе органічно вписалися в інтер’єр спальні, вітальні, дитячої, прихожої. Вони також незамінні в офісі або готелі. Шафи-купе можуть складатися з різних наповнювачів: полиці, шухляди, вішалки. Вони дуже компактні, але в той же час місткі і досить легко можуть замінити декілька звичайних шаф.

Вашій увазі пропонується переглянути презентацію про шафи-купе, і таким чином, ще більше впевнитися у своєму виборі замовити шафу-купе:

Тепер у вашому арсеналі є всі необхідні знання, щоб вибрати шафу-купе на замовлення. Дизайнери студії меблів “New Art” з великим задоволенням спроектують для вас індивідуальний проект шафи-купе і ви будете гарантовано задоволені оновленим інтер’єром вашої домівки чи офісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *