Шафа-купе – Прикраса Сучасних Інтер’єрів [Інфографіка]

Сьогодні все більше людей надають перевагу  шафам-купе. Практичні, красиві, стійкі, місткі – все це говориться про них. Такі шафи чудово вписуються в будь-який інтер’єр.  Шафи-купе – це найкраще, що може бути придумано для наших невеликих квартир, темних коридорів, кімнат, інколи незрозумілого планування.

У шафі-купе можна розмістити все – комп’ютерний стіл і навіть ліжко – вони будуть зникати, як тільки ви засуватимете дверцята шафи. Так, вони просто знахідка, адже шафи-купе виготовляють на замовлення і дизайнери втілюють в життя практично будь-яке ваше бажання.

Щоб отримати в своє розпорядження функціональну і привабливу шафу-купе, необхідно мати на увазі, що вона поділяються на два типи – вбудовану і корпусну. Корпусні шафи-купе є аналогом звичайних корпусних меблів і мають всі складові елементи традиційних меблевих модулів – дно, бічні стінки, стеля, цоколь і фасад. Вбудована шафа-купе проектується з продуманим використанням стін приміщення, в які вбудовується фасад з розсувними панелями. Вони дозволяють заповнювати весь простір, та є практичним рішенням. При цьому такі меблеві модулі відрізняться більш низькою вартістю, хоча і вимагають високого професіоналізму в процесі монтажу. Головний пріоритет корпусної шафи-купе – це те, що її можна переміщати і навіть перевозити, в той час як вбудовані аналоги створюються під конкретні параметри і закріплюються в стаціонарному варіанті.

Дуже часто внутрішні порожнини глибоких шаф-купе оснащують світлотехнічним обладнанням, яке спрощує пошук одягу або білизни. Незайвим в таких конструкціях виявляється і зовнішнє освітлення, яке встановлюється, як правило, на декоративному козирку прямо над дзеркальними розсувними дверима. Подібні рішення дозволяють підвищувати комфорт використання, одночасно посилюючи естетичну складову меблів цієї категорії.

Пропонуємо вам переглянути інфографіку, яка допоможе вам ознайомитися з основними типами і видами шаф-купе:

Інфографіка: Найпоширеніші види Шаф-Купе

В дизайн студії меблів “New Art” ви можете купити шафу-купе на замовлення. Фахівці компанії з задоволенням допоможуть вам продумати дизайн шафи-купе, врахують розміри ваших кімнат та порекомендують тип, який найкраще підійде для вашого інтер’єру. Адже, впевнене домінування шаф-купе на світових ринках дозволяє говорити про безумовну перспективність цих меблевих виробів, які, дозволяючи економити простір, стають стильною прикрасою сучасних інтер’єрів.

Шафа-купе – Прикраса Сучасних Інтер’єрів [Інфографіка] обновлено: Серпень 3, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *