Скіналі – нове слово в інтер’єрі сучасної кухні на замовлення

Скіналі - нове слово в інтер'єрі кухні

При створенні сучасного інтер’єру, основним критерієм неодмінно залишається затишок, а що для нас затишок? Це деталі, акценти, які притягують погляд, але головний секрет затишку – це продуманий дизайн, в якому враховується кожна дрібниця, де кожна здавалося б випадкова річ на своєму місці.

Технології не стоять на місці, постійно вигадують нове або давно відоме використовується по-новому. Здається, зараз немає нічого неможливого, при створенні сучасної кухні на замовлення можна відпустити фантазію. Зараз ми поговоримо про матеріал, який відомий всім, але використовуватися саме так став не так давно. Нове слово в дизайні сучасних кухонь на замовлення – скіналі – або просто скляні панелі. Ще недавно при слові – фартух на кухні – варіант був один – плитка, кераміка. Сьогодні цей ряд набагато ширший.

Скіналі – що це?

Що ж це за новомодний рух, запитаєте ви? Це скляні стінові панелі, які розміщуються в зоні «фартуха», робоча стінка будь-якої сучасної кухні на замовлення. Великий плюс скіналі в тому, що це не тільки декоративний елемент, але і цілком практичний – захист робочої стіни від всіляких забруднень, відсутність великої кількості стиків, як в керамічній плитці, всі ми знаємо, як важко відмити ці нескінченні шви, а якщо врахувати моду на мозаїку, кількість швів просто не перерахувати.

Існує ще альтернативний варіант, більш економічний, це пластикові скіналі. На них, як і на скляні, можна нанести малюнок, але в плані безпеки і зносостійкості їх звичайно порівнювати не можна.

Основні плюси скіналі

Чим же так гарні скляні скіналі, які стали використовувати в сучасних кухнях на замовлення? Давайте подивимося. Перший, незаперечний плюс, це практичність. Скляні панелі не тільки надійно захищають стіну від плям, але й самі не так схильні до забруднень. Скло легке в догляді, миється будь-яким миючим засобом для скла, не вбирає ні жир, ні вологу, не має ніяких поглиблень, в яких може накопичуватися бруд.

Якщо порівняти скло і керамічну плитку, яку традиційно використовують на кухні, перше, що спадає на думку – це все ті ж шви, які швидко забруднюються, важко відмиваються, а іноді ще й є улюбленим місцем проживання грибка, який дуже небезпечний для здоров’я.

Звернемо вашу увагу, що скіналі можуть бути як з цілісного скла, так і складатися з кількох частин. В ідеалі потрібно вибирати цільну панель, з огляду на, що максимальна довжина скляної панелі до трьох метрів. Якщо уникнути стиків не можна, нічого страшного, вони практично не помітні, бажано планувати їх в місцях найменшої імовірності забруднення.

Другим по порядку, але не менш важливим, плюсом ми назвемо безпеку. Скіналі для сучасної кухні на замовлення виготовляються в основному з загартованого скла, яке відрізняється своєю міцністю. Але якщо таке скло і розіб’ється, його осколки не травматичні, так як не містять гострих кутів. А при бажанні замовника можна додатково нанести захисну плівку, яка не дозволить осколкам розсипатися.

І звичайно ж не можна не сказати про екологічність цього матеріалу. Все ж скло відноситься до натуральних матеріалів. Ну і третій, безсумнівний на наш погляд плюс, це декоративність. Адже дизайн скіналі може бути будь-яким, практично все, що може придумати дизайнер або замовник, можна втілити на склі.

Декоративність скіналі

Кухня – це найчастіше відображення господині. Коли ми говоримо – вона готує – ми можемо мати на увазі як господиню, так і її кухню. Тому також як і господиня, кухня може вбиратися. Як у господині може бути фартух або однотонним, або в квіточку, або ультра оригінальний, так і фартух сучасної кухні на замовлення може бути від просто однотонного, до самостійного об’єкта мистецтва.

Однотонні панелі – «Лакобель» – це фарбоване однотонне скло з глянцевою поверхнею. Існує ще такий різновид як лакомат, назва якого говорить сама за себе, це матове скло з лаковим покриттям. Але для втілення найбільш неординарних рішень в меблях, більше підійдуть різноманітні варіанти обробки скла. Це може бути і піскоструминний малюнок, і фотодрук, і художній розпис.

Абсолютно будь-яку картинку можна нанести на скляну панель, починаючи від будь-якої репродукції, до малюнка вашого малюка в альбомі. Іноді саме малюнок на робочій стінці вашої сучасної кухні на замовлення може стати відправною точкою всієї ідеї оформлення простору.

Причому одним малюнком фантазія не обмежується. Якщо скіналі правильно поєднувати з підсвічуванням, можна домогтися неповторних ефектів, використовуючи не тільки інтенсивність світла, але і колір, який може додати як глибини і реалістичності образу, так і привнести романтизм і загадку.

Як бачите, сучасні кухні на замовлення розширюють ваші можливості, фантазію, дозволяють максимально самовиразитися, отримати свій індивідуальний інтер’єр.

Скіналі – нове слово в інтер’єрі сучасної кухні на замовлення обновлено: Березень 3, 2017 автором: Uliana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *