Створення Інтер’єру для Любителів Старовини

Для любителів старовини і тих, хто мріє внести в інтер’єр крапельку ностальгії за минулим, вінтажні меблі будуть дуже доречними. Вони створюють атмосферу старовини, надають неповторний колорит, шик і багатство.

Отже, давайте розберемося, що таке вінтаж. Насправді чіткого визначення цьому поняттю вам ніхто дати не зможе. Дизайнери та мистецтвознавці не прийшли до єдиної думки, які ж саме речі можна вважати вінтажними. Одні кажуть, що це – предмети не молодші 15 років, але не старші 60-ти (старші – це вже антикваріат), інші схиляються до віку від 30-ти років, треті вважають вінтажними речі першої половини XX-го століття. Але всі згідні з тим, що вінтажним може вважатися предмет, що зберіг в собі дух своєї епохи, впізнаваний, або створений відомим брендом в певний проміжок часу.

Саме слово вінтаж (vintage) прийшло з французької мови і означало вино високої якості багаторічної витримки. Звідси ми можемо зрозуміти, що просто старий стіл, без певної стилістики з матеріалу, що не має ніякої цінності, не може вважатися вінтажним. А ось, наприклад, бабусин комод, виконаний у стилі ар-деко, хоч і не мав високої вартості при створенні цілком згодиться для вінтажного інтер’єру. Вантажний предмет несе в собі яскраві риси моди свого часу, він оригінальний і привертає до себе погляд.

Вінтажними можуть бути меблі різних стилів, проте найголовніше правило для них – бути оригінальними, а не копією або підробкою. Спільними рисами вінтажних меблів можна назвати приглушені або пастельні кольори і ту неформальну атмосферу, яку вони привносять в будинок. Пропонуємо вам кілька чудових зразків застосування вінтажних меблів в сучасних інтер’єрах.

Вінтажна меблі це

Меблі, в яких риси, лінії, форми, декор передають модні напрями минулих поколінь, епох, відрізняються помпезністю, штучно “зістарені” і одночасно облагороджені.

Такі меблі добре поєднуються з такими стилями інтер’єру, як: прованс, бароко, модерн і новий напрямок – Шеббі-шик.

Стиль прованс, Франція

 • дерев’яне або коване велике ліжко;

 • світла, пастельна гама кольорів, яку можна розбавити різними аксесуарами кольору теракота, зеленого і синього;

 • простота і вишуканість, без зайвого шику.

Стиль бароко

 • елітні дорогі меблі з дорогих порід дерева, з красивим різьбленням і обробкою;

 • позолота, мозаїка, лакування, малі архітектурні форми в інтер’єрі;

 • помпезність, багатство, зверхність.

Стиль модерн

 • плавні природні форми, флористичні візерунки і декор;

 • меблі витончені і легкі на вигляд, прикрашені різьбленими квітами, зображеннями тварин. Дуже часто ніжки м’яких диванів в стилі модерн виготовлені у формі лап тварин;

 • багато світла і простору.

Стиль Шеббішик

Даний напрямок в інтер’єрі з’явилося не так і давно, лише в 90-х роках минулого століття, а його засновником прийнято вважати дизайнера Рейчел Ешвіль. Головна фішка цього стилю – це поєднання витонченості і елегантності з потертістю і пошарпаністю.

Характерні риси стилю Шеббі-шик:

 • відтінки білого кольору і пастельного тону;

 • застосування вінтажних меблів і “штучного” зістарення.

Шеббі-шик – це поєднання деяких елементів і стилю провансу, і бароко, і модерну.

Вінтажні меблі на замовлення

Придбати справжню старовинну меблі минулих років дуже не просто і дорого, але за допомогою сучасних технологій виготовити такі меблі за індивідуальним ескізом не проблема. Дуже багато фабрик випускають окремі колекції вінтажних меблів. Однак, меблі антикваріат вимагають відновлення, і надалі особливого догляду. З точки практики, найкраще купувати меблі на замовлення під старовину, і не лише нею милуватися, а й активно використовувати в своїх цілях.


Дизайн студія меблів “New Art” пропонує – меблі на замовлення різного стильового рішення та різної складності. Будучи українським виробником з багаторічним досвідом виробництва, продукція компанії “New Art” – це завжди якісні, довговічні та доступні меблі для дому та офісу. А меблі на замовлення – це можливість самостійно обрати дизайн, колір, конструкцію та матеріали з яких будуть виготовлені ваші майбутні предмети інтер’єру. Купити меблі на замовлення, які будуть виготовлені Дизайн студією меблів “New Art”, можна завітавши в магазин меблів, що у Тернополі, по вулиці Руській, 4, або зателефонувавши за номером телефону – +380-67-154-81-79.    

One thought on “Створення Інтер’єру для Любителів Старовини

 1. Ірина says:

  Добрий день! Мені потрібно зробити шафу під взуття, зроблена під старовинні італійські меблі. Приблизний розмір довжина 94 см, висота 45 см. Дякую!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *