Стиль Поп-Арт в Меблях

Якщо ви любите все яскраве, незвичайне і веселе, якщо вважаєте за найкраще оточувати себе різнокольоровими фарбами, то стиль інтер’єру поп-арт підійде вам, як нікому іншому.

Стиль поп-арт увійшов у моду в середині минулого століття і досі не втратив своєї актуальності. Цей напрямок часто зазнавав критику з боку діячів мистецтва, а художники – представники поп-арту, яких, до речі, було чимало, неодноразово засуджувалися. Тим не менше, поп-арт завоював популярність і проник в усі сфери нашого життя. Його можна зустріти не лише в образотворчому мистецтві, але і в інтер’єрі, а також у колекціях від дизайнерів одягу та аксесуарів.

 

Стиль поп-арт найбільше підійде для молодих і життєрадісних натур, які люблять жити в ритмі великого міста, відвідувати галасливі вечірки, бути помітними і активними, а також для тих, хто любить все незвичайне і ексклюзивне, в тому числі предмети ручної роботи.

Стиль поп-арт в інтер'єрі

Стиль поп-арт в інтер’єрі

Звичайно, для оформлення інтер’єру в стилі поп-арт потрібні деякі зусилля, але в наш час можна придбати будь-які оздоблювальні матеріали, меблі і декор, в крайньому випадку, меблі можна зробити на замовлення. Стиль поп-арт

Поп-арт найбільше підходить для просторих приміщень, так як велика кількість яскравих фарб і предметів може просто “забити” маленьку кімнату, і в підсумку ви будете почувати себе незатишно. Однак якщо ви відчайдушний шанувальник цього стилю, в даній ситуації постарайтеся не оточувати себе дуже великою кількістю різнокольорових та невеликих за розміром предметів інтер’єру.

Оздоблювальні матеріали і колір

Як правило, при створенні стилю поп-арт використовуються яскраві оздоблювальні матеріали контрастних кольорів. Але вибираючи колірну гамму, ретельно все обміркуйте – чи не набридне вам така велика кількість кольорів? Можливо, найкраще вибрати два-три основних кольори в обробці самого приміщення, а яскравості додати за допомогою меблів та декору, адже простіше змінити їх, чим знову робити в приміщенні ремонт.

Оздоблювальні матеріали і колір

Найчастіше стелю роблять білою і глянсовою, для підлоги вибирають нейтральні кольори, а яскравими роблять стіни, причому кордони між ними не обов’язково повинні бути чіткими і звичними нам, вони можуть бути розмиті. На стінах можуть бути смуги, горошок або геометричні фігури.

Меблі в стилі поп-арт. Меблі на замовлення

Щодо меблів поп-арт, то вони найчастіше виготовляються з яскравого пластика, дерева, а також зі скла.

Меблі в стилі поп-арт. Меблі на замовлення

Але їх відмінна риса – це незвичайна форма. Простір для фантазії в даному випадку не обмежений. Тому меблі для дому в стилі поп-арт виготовляють на замовлення.

меблі для дому в стилі поп-арт

Наприклад, у вашій кімнаті може бути ліжко у формі серця, крісло або диван у формі губ, журнальний столик у вигляді перевернутого конуса або незвичайної геометричної форми. Якщо ви не хочете витрачати надто багато часу на підбір меблів, зупиніть свій вибір на класичних за формою меблях, але з яскравих кольорів. Також на меблях, як на м’яких так і на корпусних, можуть бути зображені різні мотиви в стилі поп-арт.

На меблях можуть бути зображені різні мотиви в стилі поп-арт.

Яскравий текстиль

Текстиль, як правило, обов’язково присутній в інтер’єрі нашого будинку, адже саме він надає приміщенню тепло і затишок. Для створення інтер’єру в стилі поп-арт можна постелити на підлозі килими або яскраві килимові доріжки.

Яскравий текстиль

На вікно можна повісити штори або жалюзі. Добре якщо вони за кольором будуть поєднуватися з протилежною від них стіною, але, звичайно, в тому випадку, якщо стіни оброблені контрастними матеріалами.

меблі на замовлення

На диван, ліжко або крісло накиньте яскравий плед, покладіть подушки в смужку чи горошок.

Предмети декору

Головними і дуже важливими елементами декору є картини і постери, які можна назвати “родзинкою” стилю поп-арт. Найпростіший варіант – купити такий постер, але можна підійти до питання творчо і створити подібний витвір мистецтва самостійно. Відчуйте себе справжнім художником, створіть колаж або спробуйте намалювати чийсь портрет в цьому стилі. В крайньому випадку просто роздрукуйте картинку на кольоровому принтері.

Предмети декору

Не забудьте про яскраві полиці, на яких можна розставити книги в кольорових обкладинках, глянцеві журнали, вази, фігурки та інші предмети.

Яскраві меблі на замовлення

Найголовніше, про що слід пам’ятати при оформленні своєї кімнати – не перестаратися з формою і кольором. А також психологи не рекомендують оформляти в цьому стилі спальню, особливо тим, хто дуже емоційний.

Меблі на замовлення

Меблі на замовлення – це комфорт і зручність для всієї вашої сім’ї, створення неповторного, індивідуального стилю в інтер’єрі. Дані меблі для дому виготовляються згідно індивідуального проекту, іншими словами, кожен предмет такого інтер’єру буде втіленням унікальності та ексклюзивності. Меблі, виконані на замовлення, здатні підкреслити індивідуальність вашої квартири, а також втілити в життя найкращий спосіб облаштування приміщення будь-якого типу площі та планування.

Купуючи меблі на замовлення в студії меблів “New Art” ви маєте можливість отримати безкоштовну професійну консультацію дизайнера. Корпусні меблі на замовлення дозволяють підібрати необхідну колірну гамму, фурнітуру і матеріал, замовити необхідний саме вам розмір і реалізувати таким чином будь-які можливі і неможливі стильові рішення.

Стиль Поп-Арт в Меблях обновлено: Липень 13, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *