Сучасний Інтер’єр Кухні

kitchen-design-a

Про важливість кухні в рамках нашого житла, про її функціональність і практичність говорилося немало. Скільки б років не нараховувало людство, ця кімната ніколи не втратить своєї актуальності й затребуваності. Можливо, тому дизайнери по всьому світу приділяють велику увагу розробкам саме в цій сфері організації житлового простору. Тенденції в дизайні кухонних приміщень останнім часом зводяться до максимальної практичності, спрощенню зовнішнього вигляду і прагненню до використання природних, нетоксичних матеріалів.

Простота і лаконічність взяли верх над надмірним прикрашенням і надлишковим декором. У сучасній кухні ви не побачите стилізацій під античні колони, викладені з мозаїки картини на кухонному фартусі або вітражні вставки в шафах і буфетах.

Часто планування сучасних квартир і приватних будинків, припускає з’єднання кухонної зони з їдальнею і вітальнею. Іноді вся квартира являє собою одну велику кімнату-студію, де ізольованим залишається лише санвузол. У таких випадках неминуче використання сучасних високотехнологічних кухонних приладів – витяжка, наприклад, повинна бути дуже потужною. І часто цей функціональний предмет стає ще й арт-об’єктом, виступаючи координаційним центром кухні.

Урбанізм дизайну таких кухонних просторів межує з футуристичним мінімалізмом. Але такі приміщення зовсім ненудні, вони сповнені сучасного колориту, незважаючи на первинну функціональність і ергономіку, інтер’єри виглядають привабливо, навіть тотальне використання сучасних матеріалів для обробки поверхонь та виробництва кухонних меблів, не роблять обстановку відчуженою.

При додаванні в приміщення навіть невеликої кількості природних матеріалів – деревини, каменю, можливо, бамбука або натурального текстилю, настрій кухні моментально змінюється, прокладаючи невидиму нитку, що сполучає нас з навколишнім середовищем.

Сучасний Інтер’єр Кухні: Еко-стиль в Обстановці

Останнім часом з’явилося безліч сучасних оздоблювальних матеріалів та видів сировини, з яких можна виробляти кухонні меблі і всілякі аксесуари для кухні. Подібні матеріали відмінно імітують натуральні оригінали, вони представлені в широкому спектрі кольорової палітри, можуть виконуватися в будь-яких розмірах, фактурах і формах. Але, часто, екологічні характеристики такої сировини залишають бажати кращого і становлять загрозу не лише людям, а й навколишній атмосфері. Тому погляди всіх дизайнерів світу зараз звернені у бік технологій вторинної переробки, використання поновлюваних джерел сировини і застосування смол, що не містять нафтокомпоненти.

Сучасний інтер’єр кухні

Невеликий шматочок дерев’яної поверхні або частина стіни, викладена каменем, може змінити кухонний інтер’єр, додавши йому трохи природного тепла, первісності і чарівності.

Меблі для кухні

Навіть якщо кухонні меблі до неможливості прості і геометричні, але виконані з натуральної деревини – характер у приміщення з таким меблюванням буде зовсім іншим, комфортним, що розташовує до розслаблення.

Меблі для кухні на замовлення

Дерев’яне облицювання поверхонь служить прекрасним фоном для сучасних предметів декору, урбаністичних ламп і світильників.

Незважаючи на велику кількість блискучих поверхонь, в сучасній кухні можна створити цілком теплу, сімейну атмосферу, за рахунок додавання до світлої обробки натуральних деревних відтінків. Невеликий контраст буде присутній не лише в колірній розкладці, але і в якості матеріалів.

кухонні меблі

меблі

Контрастний вибір кольорової гами дозволяє створити цікавий інтер’єр навіть з найпростішими формами і лініями. Завдяки ергономічному розташуванню всіх робочих сегментів робочої зони, кухня перетворюється в неймовірно зручну кулінарну станцію-базу.

сучасний інтер’єр

Навіть у рамках невеликого приміщення можна використовувати деревні відтінки в меблюванні, розбавляючи їх світлими тонами обробки всіх інших поверхонь. Натуральна деревина, яка виступає контрастом до яскравих глянцевих поверхонь вбудованих кухонних меблів, виявиться дуже доречною і розбавить блиск меблювання своєї матовістю і особливою текстурою.

Інтер’єр кухні

Просторі сучасні приміщення з індустріальним минулим також гармонійно приймають природні матеріали у своїй обстановці. Кілька дерев’яних стільниць або каркас меблів для кухні – і кімната наповнюється теплотою і індивідуальністю. Яскраві елементи текстилю і оббивки крісел надають приміщенню святкового настрою.

Сучасний Інтер’єр Кухні в Рамках Невеликих Приміщень

Часто кухня, особливо в міських квартирах, являє собою зовсім невелике приміщення, яке тим часом необхідно облаштувати з усією важливістю включення функціональної та практичної частини, не забувши про естетичність і привабливий зовнішній вигляд. Всі дизайнери світу, вибираючи спосіб організації невеликого кухонного приміщення, вдаються до світлої колірної палітри. Найчастіше, це єдиний спосіб розширити простір, розсунути стіни і підняти стелю.

кухні

Єдиним застереженням в такому випадку може служити порада вдатися до кількох яскравим плям теплих тонів, щоб уникнути тотальної стерильності і навіть холодності білосніжної обстановки. Використання дзеркальних поверхонь укупі зі світлими тонами, може також послужити зоровому збільшенню площі.

Барна стійка на кухні

Іноді яскравими відтінками, розбавляючи білу обробку маленької кімнати, служить поверхня кухонного меблювання. Насичений колір шафок і присутність натуральної зелені, освіжають і бадьорять загальну атмосферу невеликої кухні. А можливість установки додаткових вікон впускає в простір ще більше природного освітлення.

Кухня острівок

Сучасний Дизайн Кухні-Їдальні з Панорамними Розсувними Дверима

Можливістю відкрити великі скляні двері в кухні, суміщеної з їдальнею, а можливо, і з вітальнею, можуть похвалитися лише приміщення приватних будинків. Не лише заміські, але і багато міських домоволодінь в наші дні облаштовуються з можливістю трапезувати практично на відкритому повітрі. Коли за вікнами такий прекрасний вид, обстановка самого приміщення відходить на другий план, вона не повинна відволікати від природи, але бути солідарною з нею. І звичайно, така кухня має бути раціонально і практично обладнана.

 Дизайн Кухні Їдальні з Панорамними Розсувними Дверима

Кухня з терасою

Велика кількість природного освітлення, що проникає через великі розсувні вікна-двері, припускає можливість використання більш темних відтінків в облаштуванні сучасного кухонного простору. В рамках міського житла, також можна організувати кухню-їдальню з виходом на відкриту терасу або дерев’яну палубу. Таким чином, і приміщення стає більше, і обідати можна на свіжому повітрі.

Урбаністичний Модерн в Інтер’єрі Сучасної Кухні

Часто дизайн сучасних кімнат, наповнених безліччю технологічних побутових приладів, складно віднести до якоїсь одної стильової течії. Повернення до застосування елементів стилю модерн в рамках сучасних індустріальних і урбаністичних інтер’єрів, зараз відчуває відродження. Легкий дотик модерн-стилістики спостерігається в сучасних дизайн-проектах найфункціональнішої кімнати в будинку все частіше. Світлі і навіть повітряні палітри таких кухонь налаштовують на умиротворення і чистоту, але не дають нашому погляду заснути, завдяки яскравим елементам і декоративним прийомам.

Модерн в Інтер'єрі Сучасної Кухні

Урбаністичний модерн може бути яскравим і блискучим, наповненим декоративними елементами нетривіальною форми і забарвлення. А може бути наповнений чистотою білого кольору, лаконічністю прямолінійного виконання меблів для кухні та організації робочих поверхонь. Можна органічно вписувати ретро-елементи в сучасний дизайн невеликого кухонного приміщення, наповнюючи його яскравими і насиченими відтінками, що додають тонусу всьому простору.

Модерн в Кухні

Навіть з’єднання кухонної зони з вітальнею або куточком для читання виглядає цілком гармонійним рішенням, завдяки сучасним технологіям і новітній кухонній техніці таке межування не завдасть незручностей нікому з домочадців.

Кухня на замовлення в Тернополі

Кухонні меблі на замовлення ви маєте змогу придбати в дизайн студії меблів “New Art”. Дизайнери запропонують вам добірку новітніх розробок у сфері кухонного дизайну, з яких ви зможете вибрати найбільш підходящий для вас варіант. Більше того, дизайнери студії меблів “New Art” допоможуть вам створити практичний та естетично привабливий інтер’єр, який буде поєднувати сучасну побутову техніку і матеріали для обробки з творчими рішеннями вашого особистого дизайну.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *