Тренд: чорні меблі в інтер’єрі

Кажуть, чорний колір містить в собі всі інші кольори спектра, а значить в ньому кожен може знайти щось для себе в чому Вам допоможуть Дизайнери Студії Меблів на Замовлення New Art. Крім цього, чорний використовують як базовий колір, на фоні якого інші відтінки звучать більш контрастно, і тому більш цікаво.

Чорний колір в інтер’єрі здатний бути різним, насичуючи приміщення тим характером, який найбільш відображає ваш власний. Так, спальня з чорним ліжком і туалетним столиком може виглядати вишукано, а вітальня з  меблями чорного кольору – бути затишною або, навпаки, дуже пафосною.Trend-chorni-mebli-v-inter'yeri

Меблі чорного коліру у сонячній кімнаті

Другою умовою, при якій вибирати чорні  мебелі на замовлення можна не роздумуючи, є відмінна освітленість кімнати. Тут значення має достатня кількість і денного природного світла, і джерел штучного, щоб в темний час доби меблі не лякали своїми похмурими силуетами.

 

У сутінковий час для освітлення кімнати з чорними меблями знадобляться всі способи: люстри з кількістю ламп від трьох штук і більше, торшери, настільні лампи і бра. Деякі можуть вважати подібне різноманітність освітлювальних приладів вкрай марнотратним з точки зору споживання електроенергії, але не слід забувати про користь енергозберігаючих ламп, а також про те, що деякі з світильників можна замінити точковими, вбудованими в стелю. Детальніші поради Ви отримаєте від Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art. Mebli-chornoho-kolʹoru

У кімнаті з соковитими кольорами

Чорні меблі на замовлення можуть розкритися і розкрити всі кращі сторони поруч стоячі предмети, якщо ті – яскравих насичених кольорів. До слова, поєднання чорного та інших кольорів хроматичної гами можна, і потрібно використовувати, особливо, якщо кімната середніх розмірів. Це дозволить практично звести нанівець те візуальне навантаження, яке несуть в інтер’єр чорні предмети меблів.

Не варто боятися контрастних сполучень із чорним, тим більше, що в просторому приміщенні вони неймовірно красиво виглядають. Дуже добре сприймаються яскраві крісла і стільці в комплекті з чорними столиками, тумбами або комодами на замовлення від Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art.kolʹorova-kukhnya

У кімнаті з дзеркалами, гладенькими елементами

Комплект меблів на замовлення, що складається з декількох чорних предметів (ліжко, тумбочки, шафа; диван, крісла та журнальний столик; обідній стіл і стільці) краще встановлювати в приміщенні на тлі дзеркал або великого дзеркального фрагмента стіни навпроти вікон. Так, кімната буде здаватися об’ємної і повітряної, а чорна меблі виступить в ній в якості привабливою акцентної групи.z-fakturnymy-ob'yektamy

У кімнаті з фактурними і помітними об’єктами

Коли в інтер’єрі заплановано використання чорних предметів меблів на замовлення, необхідно бути дуже обережним, крок за кроком наповнюючи кімнату рівноцінними об’єктами, які урівноважать обстановку.

Наприклад, якщо меблі на замовлення чорного кольору встановлюється у верхній частині приміщення (найчастіше, у вигляді підвісних шафок, стелажів або полиць), то нижню його половину слід обставити так, щоб на поверхнях ясно читалася конкретна фактура того чи іншого матеріалу .

Коли чорна мебель на замовлення використовується в нижній частині кімнати (стаціонарні диван, комоди, шафи, столики і стільці, пуфи), потрібно максимально полегшити верх приміщення. Будьте собою та залишайтесь оригінальним разом із Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *