Унікальні радіусні кухні від тепер виготовляються в Тернополі

Унікальні радіусні кухні України від тепер виготовляються в Тернополі

Всім хочеться зробити інтер’єр більш прекрасним, стильним, помітним і незабутнім. Але куxонні меблі мають додавати комфорту, робити навколишній простір максимально практичним. Це вкрай важливо! Таке завдання вдало роблять дизайнери Дизайн студії меблів «New Art» за допомогою радіусних фасадів – сучасних дизайнерських моделей.

Замовити кухонні меблі

Всім хочеться зробити інтер’єр більш прекрасним, стильним, помітним і незабутнім. Але куxонні меблі на замовлення мають додавати комфорту, робити навколишній простір максимально практичним. Це вкрай важливо! Таке завдання вдало роблять дизайнери Дизайн студії меблів «New Art» за допомогою радіусних фасадів – сучасних дизайнерських моделей.

Купити кухонні меблі в Тернополі

Їх родзинкою є те, що вони включають в себе гнуті елементи. За рахунок того, що вигини шаф плавні, стулки увігнуті, а кути округлені, є можливість повністю оптимізувати вільний простір. Тому, що в цьому випадку немає гострих кутів, не потрібно буде битися об них.

Практичність радіусної кухні на замовлення

Функціональність – це одна з причин чому куxні на замовлення з радіусними фасадами так популярні. Будь-кому хочеться з розумом використовувати будь-який вільний сантиметр. В цей же час деякі гарнітури сконструйовані так, що займають багато місця, але вміщають мало предметів. Меблі з радіусними фасадами навпроти в більшості випадків оснащені різними пристосуваннями. Так, на дверках в шафи можуть бути прикріплені особливі фіксатори для кришок від пателень і каструль.

У коробки вбудовують ергономічні відсіки для зберігання поліетиленових дрібниць і пакетів. Гнуті куxні на замовлення не відносять до економ-класу. Вони вважаються більш дорогими. Найдорожчий варіант – це італійський масив корисних порід дерева. Велика ціна пояснюється великою собівартістю вихідної сировини.

Радіусні кухні на замовлення

 Матеріали з яких виробляються радіусні кухні

Крім цього, радіуси роблять ще з МДФ, ПВХ, мультиплексу, акрилу. Очевидно, частенько застосовують і пластик. Зараз у кожному регіоні продаються подібні меблі на замовлення.

Меблі для кухні

Саме у Дизайн студії меблів «New Art» Ви можете відшукати ефектні радісні куxні на замовлення за вашими розмірами –  вибір дуже різноманітний.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *