Розумні висувні системи для кухні – про які мріє кожна господиня!

Сучасні можливості висувних систем для кухні виходять далеко за рамки традиційних ящиків. У цій статті дизайнери Студії Меблів на Замовлення New Art зібрали декілька таких функціональних елементів, які в рази спрощують процес прибирання та організації кухні. Не секрет, що різні висувні системи для кухні на замовлення – ящики, полиці для спецій і кошики для продуктів – роблять процес готування набагато простішим.

Висувні системи для кухні – ящики для зберігання посуду

Сучасні висувні ящики для кухні на замовлення мають дуже зручні роздільники, які в рази підвищують зручність зберігання посуду. Вузькі вертикальні роздільники добре підходять для зберігання тарілок, кришок, підносів, тоді як глибокі висувні ящики з налаштованим штирями дозволяють організувати каструлі і сковорідки.

Кутові шафи для кухні з висувними ящиками

Простір в кутку кухні на замовлення, як правило, не відрізняється зручністю для зберігання речей. Але кутові висувні ящики для кухні в корені міняють справу. Така функціональність не може не радувати!

Вертикальні висувні полки і системи для спецій, продуктів і миючих засобів на кухні

Мабуть, це найцікавіший пункт з нашого списку. По-перше, вузькі висувні ящики і полиці для кухні будь-якої складності на замовлення – не поширене пристосування в нашому регіоні, хоча вже давно користується популярністю в інших регіонах. По-друге, вони відрізняються вражаючою місткістю, при тому, що самі вертикальні висувні системи займають на кухні зовсім небагато місця.

Спеції, крупи, чай, кава і багато інших продуктів, а також миючі засоби і різні кухонні інструменти – всі ці дрібні і вічно губляться предмети зручно зберігати тільки в таких відважних полицях і кухонних шафах!

Різні висувні ящики для підвищення зручності кухні

Що якщо потрібно зарядити телефон або ноутбук на кухні? Тоді на допомогу прийде вузький висувний ящик з вбудованою розеткою!

У свою чергу, висувні корзини для кухні на замовлення ідеально підходять для зберігання цибулі, картоплі, моркви та інших овочів, які можуть довго зберігатися без холодильника. Шухляда для сміттєвого відра на кухні дуже виручає при готуванні.

Висувний бар перетворить вашу кухню в милий дегустаційний зал. Все, що для цього потрібно – велика полка, куди вбудовується підвісний висувний механізм для зберігання келихів, винні полки і висувна дошка як для міні-столу.

Шухляда з мисками для корму і води не тільки дозволить вам вільніше пересуватися по кухні на замовлення від Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art і містити підлогу в чистоті, але і допоможе дисциплінувати вихованця щодо харчування.

Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art та наші Дизайнери допоможуть Вам в виборі фурнітури для комфорту у Вашій кухні за Вашим бюджетом.

Розумні висувні системи для кухні – про які мріє кожна господиня! обновлено: Грудень 22, 2016 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *