Вмонтовані шафи-купе: із смаком використовуємо кожен куточок квартири

Вмонтовані шафи-купе: із смаком використовуємо кожен куточок квартири

В багатьох типових квартирах можна спостерігати вузенькі коридори, нерівні стіни, невисокі стелі. А ще зустрічаються ніші нестандартної форми. У таке поглиблення частенько не вдається втиснути жодну шафу. Зневірившись, господарі складають туди непотрібний речі. Але це не кращий варіант, навіть якщо зверху «для краси» є завіска.
З появою вмонтованих шаф-купе стало можливим використовувати кожен куточок тісної квартири, навіть зовсім вузьку нішу. Такий предмет меблів покірливо займе будь-яке призначене для нього місце, закривши собою всі дефекти приміщення.
Дизайнери студії меблів «New Art» подбають, щоб вмонтована шафа-купе:
• допомогла вивільнити настільки необхідні метри житлової площі;
• мала стильний вигляд, прикрашаючи інтер’єр. Особливо красиво виглядають дзеркальні, візерунчасті скляні дверці, фотодрук, а також шафи радіусів;
• вмістила в собі безліч предметів, які в стандартну шафу напряд чи помістилась. Особливо практичний варіант від стелі – зверху можна зложити, те чим рідко користуєшся;
• дасть можливість заховати будь-які негабаритні речі – достатньо передбачити для них ящики і полички. Пиловсмоктувач і дошка для прасування зручно влаштуються в великій шафі-купе, красиво вміщаючись;
• економить матеріал і ваші гроші – для вмонтованої конструкції потрібно менше деталей, ніж для корпусної.

Шафа-купе на замовлення

Тонкощі монтажу

Замовивши установку даного предмету меблів, потрібно присвятити для цього цілий день. Природно, йдеться про якісну збірку вмонтованої шафи-купе, коли панелі підбираються під кривизну стін з метою ідеального прилягання. Ну, а ідеальні стіни і прямі кути в наших квартирах – щось з області фантастики. Тому монтаж шафи займає не менше дня, а інколи і два (в разі складної конструкції).

Вбудована шафа-купе і його внутрішнє наповнення

Довіряти цю справу краще фахівцям – у них і устаткування спеціальне є, і досвід. Добре знаючись на матеріалах і фурнітурі, вони зроблять все на належному рівні, дотримуючись технології і послідовності монтажу. Самостійно збирати меблі варто лише за дуже великого бажання і готовності витратити купу часу і нервових клітин. Адже результат навряд чи вийде таким же, як в «профі».
Етапи монтажу меблі на замовлення:
1. Спочатку готується місце, куди буде вмонтована шафа – частенько це ніша. Майстер студії меблів «New Art» оглядає стелю і стіни, зробивши виміри і визначивши їх стан. По правилах кривизна поверхонь не повинна перевищувати 2 см. Вирівнюють стіни фальшпанелямі, брусом або ДСП.
2. Для кріплення шафи до стін встановлюються спеціальні панелі.
3. Споруджується фальшпідлога, що дозволяє зробити рівну нижню площину. За наявності підлогового покриття (наприклад, ламінату або лінолеуму) з нього вирізується шматок за розміром майбутньої шафи.
4. Кріпляться направіляючі для дверець. Ця робота вимагає ювелірної точності – брак приведе до того, що дверцята буде клінити або вони відлетять.
5. Обладналася внутрішня частина шафи з ящиками, корзинами, полицями і іншими елементами.
6. Ставляться двері – це теж дуже відповідальний етап. Ідеально виконати дану роботу допоможе лише багатолітній досвід.

Варіанти вмонтованих шаф-купе

Варіанти вмонтованих шаф-купе
Існує декілька видів конструкцій цих предметів меблів. Варто відзначити, що всі вони є надійними і стійкими, оскільки опорою для них служить одна або декілька стін. Тому, якщо ставити оцінки, як в школі, по предмету «надійність» можна поставити «п’ять».

Кутовий тип

Задніми стінками такої шафи служать дві суміжні стіни кімнати. Ось і економія матеріалу. А ще подібна шафа-купе на замовлення здатна приємно перетворити приміщення, заховавши його кути. Особливо вдало вийде, якщо зробити його фасад дзеркальним.
Дзеркальну шафу-купе кутового типу можна побачити на фото.
Кутові моделі можуть бути декількох видів:
• Г-подібна конструкція личить для великої квадратної кімнати. Вона складається з двох шаф-купе, вбудованих в один і той же кут. Плюс її – великий внутрішній об’єм і зручність використання.
• Трапецієвидна конструкція підходить для організації маленької вбиральні. Там можна і секції висувні розмістити, і взуттєві полички. Проте подібний варіант вимагає багато місця. …
• Трикутна конструкція з кутових найдешевша – адже тут відбувається економія на несучих деталях. Даний варіант розширює простір і маскує архітектурні дефекти. Проте те, що полиці можуть бути лише трикутними, значно знижує функціональність. Велика глибина полиць в центрі частенько зовсім ні до чого, а вузькі куточки по краях і зовсім незручні.

Вмовтована в нішу

Подобні моделі не мають ні бічних стінок, ні даху, ні дна. Матеріалу піде зовсім небагато – лише на фасад. Будь-який куточок приміщення вдало використовується з допомогою вмонтованої шафи-купе на замовлення. І при цьому не витрачається на сантиметра корисної площі.
Глибина поличок залежить від глибини ніші, але глибше 60см її робити не варто. В такому випадку користуватися нею буде проблематично. Напевно, цей варіант заслуговує найвищого рейтингу по всім критеріям: завнішньому оформленню, практичності, функціональності, ціні і зручності.

шафи-купе на замовлення
Магазин студії меблів «New Art» у місті Тернополь знаходиться по вул. Руській,4. Також завітавши на веб-сайт компанії – / ви можете переглянути каталог готових шаф-купе. Бажаємо зробити найкращий вибір і подбати про всій комфорт.

Вмонтовані шафи-купе: із смаком використовуємо кожен куточок квартири обновлено: Липень 12, 2016 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *