Вибираємо меблі для дитячої: поради дизайнерів

Не всім дітям щастить мати власний простір в квартирі тим більше такий, в якому можна розмістити цілий гарнітур меблів для дитячої. Багато батьків не лінуються проявляти фантазію і віддають перевагу меблям під замовлення. Адже тільки такі меблі здатні відобразити індивідуальність дитини і Вашу турботу про неї.

Меблі для дитячої кімнати часто ставить батьків перед непростим вибором: віддати перевагу зручності або подарувати дитині щоденне свято у вигляді барвистих красивих меблів. Тим більше, що яскраві кольори і елементи «чарівного» декору значно збільшують вартість виробів, так як при виготовленні дитячих меблів на замовлення використовуються не тільки ДСП, але і більш дорогі матеріали.

У багатьох статтях обговорювалася тема обмеженого простору, відведеного для дитини і його особистим меблям в квартирі, а також наводилися поради по максимально раціональному використанню такого простору. Сьогодні ж хочеться поговорити про ті випадки, коли у Вашої дитини є не тільки власна кімната, а й її розміри дозволяють замовити меблі, що складаються з декількох гарнітурів. Здавалося б, що тут складного? Сюди прекрасно впишеться будь-які меблі будь-яких розмірів і конфігурації. Але на ділі виявляється, що не розміри приміщення створюють затишок в домі, а Ваше вміння використовувати фантазію і бажання отримати унікальний інтер’єр. Нижче представлено декілька порад, які стануть в нагоді в процесі оформлення дитячої кімнати.

1. Перед тим як замовляти меблі візуально поділіть кімнату на зони.

Ігрова зона повинна бути подалі від зони відпочинку. В ідеалі не посередині кімнати, а в теплому затишному кутку. Там дитина безболісно для Вашої психіки зможе влаштовувати безлад, що не завадить йому в потрібний час відходити до сну. Письмовий стіл з полками для книг і підручників також краще розмістити на протилежній від ліжка стороні. Центральну ж частину кімнати краще залишити під зону прийому гостей. Тут Ви будете пригощати їх чаєм і печивом, читати улюблені книги, розмовляти, не втручаючись в особистий простір дітей. Це дуже важливо, адже основний зміст надання дитині власної кімнати полягає якраз у виділенні йому особистого недоторканного простору де все підпорядковано його смакам, уподобанням і біологічним ритмам.

2. Далі слід продумати загальну тематику інтер’єру, яку потрібно буде враховувати при виготовленні меблів на замовлення.

В подальшому це значно спростить вибір кольорової гами та допоможе заощадити на послугах дизайнера. Можливо, Ваша дитина вже має певні ідеї на цей рахунок або улюблене хобі, яке можна відобразити в дитячих меблях. Віддаючи перевагу темам, що передбачають наявність яскравих кольорів, не забудьте, що від них діти можуть бути гіперактивними або дратівливими. Обов’язково, особливо в зоні відпочинку, розбавте їх приглушеними відтінками теплих кольорів.

Продумайте загальну тематику інтер'єру при виготовленні меблів на замовлення

3. Після цього потрібно визначитися з колірною гамою, адже від неї безпосередньо залежить загальний вигляд всього приміщення.

До моменту установки меблів стеля, підлога, стіни і вікна вже повинні бути оформлені в єдиному стилі, що гармоніюватимуть з меблями. В кімнатах для дівчаток найчастіше присутні всі відтінки рожевого і бузкового тонів, які розбавляються кольором неба або зеленої трави. Меблі під замовлення в кімнату для хлопчика, всупереч існуючій думці про перевагу блакитного, можна урізноманітнити всіма кольорами веселки.

 

Вибираємо меблі для дитячої: поради дизайнерів обновлено: Лютий 8, 2017 автором: Uliana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *