Виготовлення корпусних меблів: Меблі для їдальні

Меблі для їдальні підібрати нескладно і порівняно недорого. Але мало хто здатний зробити це настільки затишно, щоб створити ефект негласного «запрошення». Тут виручить виготовлення корпусних меблів на замовлення.

Найчастіше їдальня – найменш використовувана частина будинку або квартири. Однак, той факт, що саме тут Ви збираєте сім’ю за вечерею або приймаєте гостей, передбачає додаток деяких зусиль для того, щоб підібрати підходящі меблі для їдальні. Вони повиннф вітати Вас, коли Ви або Ваші близькі повертаєтеся додому після довгого робочого дня. Створювати відчуття комфорту, затишку, налаштовувати на теплу бесіду, допомагати насолоджуватися їжею. Тут необхідне виготовлення, а не покупка вже готових, адже тільки такі меблі найбільш повно висловлять Вашу індивідуальність. Нижче наведені деякі ідеї кухонних меблів на замовлення, які будуть працювати на Вас, а також декоративні прийоми, що сприяють збільшенню естетичного сприйняття даного приміщення.

Вибір і розміщення меблів для їдальні

Основні складові меблів для їдальні це обідній стіл зі стільцями і шафа для посуду, яка демонструє Ваш фарфор і різні скляні келихи. В якості декорацій можна додати дзеркала, порцелянові фігурки або тарілки з орнаментом на стінах. Чудово виглядає ваза зі свіжими живими квітами в центрі столу. Зараз не в кожному будинку є окрема їдальня, але простір, відведений під кухню, може чудово виконувати ці функції. А ось для того, щоб поділити цей простір на зону приготування їжі і зону їдальні потрібно скористатися своєю фантазією, послугами дизайнерів, що пропонують виготовлення корпусних меблів, і нашими порадами.

Розмір меблів для їдальні

По-перше, вибираючи меблі для їдальні, визначте розмір обіднього столу, який Ви хочете помістити в даний простір. Він повинен бути таким, щоб залишалося місце для вільного переміщення. Якщо Ви шукаєте обідній стіл для маленької кухні, вибирайте виготовлення корпусних меблів на замовлення. Для Вас виготовлять стіл, який виконує подвійну функцію або складальний стіл, який можна буде заховати в шафу після використання. Якщо ж у Вас квартира-студія, то відмінним рішенням стане стіл на коліщатках.

Після того, як визначитеся з столом, виберіть шафу для посуду. Чи буде вона висотою в повний людський зріст або до середини стіни? Дверцята її будуть зі скла або непрозорими? При виборі меблів для їдальні або кухні важлива довжина стіни до якої Ви поставите шафи для посуду. Наприклад, вузька шафа буде виглядати дуже самотньо на тлі широкої стіни. Те ж і з висотою. Вибравши шафу до середини стіни, верхня частина може бути використана для декоративних прикрас в залежності від загального стилю кухні. У будь-якому випадку виготовлення корпусних меблів за індивідуальним замовленням дозволяє реалізувати навіть найфантастичніші побажання.

Ідеї меблів для їдальні: дизайни та стилі

Переглянувши в Інтернеті або в нашій фотогалереї безліч фото кухонних меблів, виберіть особливу стилістичну тему для своєї їдальні, відштовхуючись від того, чи є вона частиною всієї квартири (як у випадку з квартирою-студіює) або окремою кімнатою. Головне – вона повинна гармоніювати з усім інтер’єром в цілому. Так, якщо Ваш будинок обставлений меблями хай-тек, то їдальня в сучасному стилі чудово в нього впишеться. Меблі для їдальні в такому стилі включає в себе скляний стіл, гладкі стільці з прямими пропорційними формами, проста, але виконана з дуже якісних матеріалів шафа для посуду, а також металеві світильники і бра. Ті ж поради стосуються будь-якого іншого стилю. Будь то меблі «під старовину», романтику чи сільський стиль, вони завжди повинні гармоніювати і бути продовженням інтер’єру всього будинку.

Виготовлення корпусних меблів: Меблі для їдальні обновлено: Лютий 8, 2017 автором: Uliana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *