Виготовлення Меблів: Дизайн Великої Кухні

Всім домовласникам, щасливим власникам кухонного простору значних розмірів пропонуємо ознайомитися з обширною підбіркою дизайн-проектів сучасних кухонь. Кімнати, виконані в різних стилістичних напрямках, колірних гамах і рівнях функціональної навантаженості, представляють широкий спектр можливих варіантів дизайну сучасного приміщення для приготування і споживання їжі. Крім гідних розмірів, всі кухні об’єднує функціональність, практичність і ергономіка робочих зон. Сподіваємося, що надихаючі приклади оформлення кухонного простору виявляться корисними для всіх, хто налаштований на ремонт або реконструкцію одного з найважливіших сегментів житла.

Розглянемо докладніше, які стилістичні течії відбилися в сучасному дизайні кухонних приміщень великої площі.

 

Виготовлення Меблів: Класичні Мотиви в Сучасній Кухні

 

За допомогою сучасних технологій виробництва оздоблювальних матеріалів та виготовлення меблів для кухні, можна уявити класичну обстановку кухонного простору в новому світлі. Традиційний і улюблений багатьма домовласниками інтер’єр зазнає інтеграцію ультрасучасної побутової техніки, кухонних аксесуарів і предметів декору. Класичні кухонні шафи в контрастній кольоровій гамі з комфортом межують із сучасними приладами і хромованими поверхнями барних табуретів.

виготовлення меблів виготовлення меблів виготовлення меблів виготовлення меблів виготовлення меблів тернопіль виготовлення меблів тернопіль виготовлення меблів тернопіль виготовлення меблів тернопіль

Що може бути більш традиційним, ніж оформлення стін біля робочих поверхонь за допомогою керамічної плитки? Цей досить довговічний міцний матеріал, крім привабливого зовнішнього вигляду, має особливий плюс для кухонного простору – простота у догляді. А плитка з незвичайним орнаментом здатна розбавити однотонну палітру класичної кухні, привнести елемент новизни в загальний інтер’єр кімнати. Використання для верхнього ярусу кухонних шаф дверцята зі скляними вставками дозволяє розширити межі простору, особливо, якщо в кімнаті є великі панорамні вікна – ансамбль буде гармонійним. Темна обробка каменем стін над робочими поверхнями і стільниць, створить контраст зі світлою палітрою меблювання, надавши кухні нотку шику і витонченості.

 

Одним з найбільш традиційних і, безумовно, найдорожчим матеріалом для облицювання поверхонь та виробництва стільниць, є мармур. Каррарский мармур світлого відтінку з ледь помітними сіруватими прожилками стане прикрасою будь-якої кухні, але в класичному інтер’єрі буде виглядати найбільш доречно. Стільниця кухонного острови або навіть обідня консоль з мармуру стануть центром тяжіння всіх поглядів на вашій кухні.

 

Елементи Кантрі в Сучасному Дизайні Кухонь Великих Розмірів

Великі простори можуть собі дозволити використання дерев’яних балок для оформлення стелі, стін, облицьованих каменем, величезні колоди в якості колон та опор. Елементи кантрі легко інтегруються в сучасний дизайн і прекрасно “уживаються” з урбаністичними, мінімалістськими і індустріальними стилістиками. У великих кухонних приміщеннях, де не потрібно боротися за кожен квадратний сантиметр простору, робочі та обідні зони мають більший розмах, простір для дизайнерської фантазії дозволяє впроваджувати предмети не лише практичні, але і які представляють інтерес як арт-об’єкти. Такі великі практично необроблені дерев’яні балки на стелі, може собі дозволити тільки кухня значних розмірів з пристойною висотою. Цей природний елемент внесе різноманітність і додасть теплоти сучасному інтер’єру кухонного простору. Це просторе приміщення може собі дозволити і кантрі-предмети і ретро-техніку для кухні, і старовинне величезне дзеркало, і незвичайні підвісні світильники різної форми.

кухні тернопіль

кухні тернопіль кухні тернопіль кухні тернопіль кухні тернопіль кухні на замовлення кухні на замовлення кухні на замовлення кухні на замовлення

Таким меблям для кухні як кухонний острів приділяється особлива увага при плануванні саме великих просторів. Враховуючи значні розміри кухні, острів може вміщати більшу кількість функціональних сегментів, крім інтеграції раковини, варильної панелі, посудомийної машини або системи зберігання біля основи, дизайнери знаходять нові способи підвищити практичність цього центрального елемента кухні.

Якщо розміри кухонного приміщення дозволяють, розміщувати столову зону можна безпосередньо в кімнаті. Стіл з дерев’яних дощок світлої породи стане центральним елементом цієї кухні в сучасному стилі.

Стіна, облицьована каменем і старовинний дерев’яний комод виглядають як посланці з минулого в цій ультрасучасної кухні. Використання різних порід деревини для обробки стелі, підлоги і підставки кухонного острова, стало цікавою інтеграцією в білосніжному інтер’єрі кухні.

Стиль Модерн для Кухні Значної Площі

Контрастний, але практичний, витончений, але раціональний, що допускає надмірності, але виключно для прикраси простору – стиль модерн випробовує нову хвилю популярності серед сучасних інтер’єрів кухонь. У цьому, традиційному на перший погляд, інтер’єрі фокусом уваги стане вибір кольорової палітри для оформлення кухонного острова і фартуха робочої зони. Оригінальне забарвлення штучного каменю, що імітує природний колорит, перегукується з строкатим виконанням паркетного покриття підлог.

 

Тенденція, яка зародилася пару десятиліть тому і популярна в наші дні – розміщувати обідню зону в рамки кухонного острова, який у великих приміщеннях має значні розміри. Інтеграція в робочу зону острова раковин, посудомийних машин та винних холодильників також придбала популярність не лише в дизайнерському середовищі, а й у лавах домовласників. Цікавою альтернативою класичному обіднього столу може стати проста консоль, але великих розмірів. Це зручне і практичне пристосування, присунуте до стіни, може служити столом для закусок, якщо необхідно влаштувати прийом.

меблі для кухні меблі для кухні меблі для кухні меблі для кухні меблі для кухні меблі для кухні на замовлення меблі для кухні на замовленнямеблі для кухні на замовлення

Величезних розмірів кухня-їдальня з контрастною кольоровою палітрою здатна вмістити велику кількість мешканців та їх гостей. Центральним елементом приміщення стане навіть не дуже місткий обідній стіл-острів, а оригінальні підвісні люстри над ним. На тлі темних кухонних шаф скляні елементи освітлення виглядають розкішно. Цікавим варіантом виконання конструкції стійки для кухонного острова може стати використання масиву дерева або цільного шматка каменю. Безумовно, подібний центральний елемент для кухні потребує великих фінансових витрат, але вироблений ефект і довговічність конструкції того варті.

 

Альтернативою закритому варіанту кухонних шафок для верхнього ярусу, можуть стати відкриті полиці або стелажі. Такі конструкції дозволяють виставити напоказ цікаві набори посуду, предмети колекціонування або сувенірну продукцію.

 

Пристроюючи до кухонного острову консоль або стійку, продовжуючи його за допомогою більшого розміру стільниці, можна легко отримати простір для обідньої зони, там, де раніше розташовувалася лише робоча станція кухні. Контрастний і блискучий, цікавий і масштабний – модерн в інтер’єрі кухні найбільш очевидний у підтримці сучасної техніки та дизайнерських аксесуарів та освітлювальних елементів.

 

Мінімалізм як Частина Сучасного Дизайну Великої Кухні

Сучасний стиль в інтер’єрах практично всіх приміщень прагне до найбільшого прояву мінімалізму, спрощення ліній і форм, колірних гам і конструктивних варіантів. Інтер’єр, практично повністю позбавлений декору, аксесуарів та текстилю, стане схожим на варіанти обстановки на космічних кораблях або приміщень з майбутнього. У такій кухні все підпорядковано простоті і лаконічності, укладеної в рамки сучасних технологій. Чіткість ліній і форм, раціоналізм і практичність, ергономіка і зручність практично повністю витіснили надмірності і декоративність, залишивши нам колір, контраст і фокусування на акцентах.

 

Футуристичні елементи все частіше стали з’являтися в сучасних дизайн-проектах. Наприклад, витяжки, які в наші дні, безумовно, стали більш потужними і значущими пристроями для великих приміщень, все частіше стають центрами фокусування уваги. Відбувається це не лише через перехід приладів від стін, де їх намагалися замаскувати фальш-панелями і кухонними шафами, в центр кімнати над кухонним островом, але і зовнішнього, більш цікавого виконання побутової техніки. Можливість вбудовувати в кухонні шафи і витяжку систему освітлення вельми спрощує кухонну роботу, робить її більш ефективною. Але від центрального освітлення над обіднім столом або кухонним островом ніхто не відмовляється, в цьому випадку, крім основної функціональної мети, дизайнери переслідують і мета естетичну, вибираючи цікаві, нетривіальні варіанти підвісних світильників або ламп.

виготовлення меблів для кухні на замовлення виготовлення меблів для кухні на замовлення виготовлення меблів для кухні на замовлення виготовлення меблів для кухні на замовлення виготовлення меблів для кухні на замовлення тернопіль виготовлення меблів для кухні на замовлення тернопіль виготовлення меблів для кухні на замовлення тернопіль виготовлення меблів для кухні на замовлення тернопіль

Для кухонь, в чиїх інтер’єрах центральним елементом виступає не обідній стіл, а кухонний острів, важливим моментом стає вибір барних стільців або табуретів. Дизайнерські варіанти, незвичайне оформлення, яскрава кольорова палітра – все може працювати на створення ефекту несподіванки для вашої кухні, додати кімнаті тонусу і зовсім іншого настрою. Мінімалізм і білосніжний колір – два стовпи, на яких часто тримається сучасний дизайн кухні. Лаконічність, простота і чистота, свіжість і простір – перераховувати епітети подібних інтер’єрів можна довго.

Виготовлення Меблів

Найоптимальнішим варіантом оформлення вашої великої кухні буде виготовлення меблів для кухні на замовлення. Цей варіант ви можете здійснити за допомогою Дизайн – Студії Меблів “New Art”, що в місті Тернопіль. Дизайнери з радістю допоможуть вам спроектувати та виготовити кухні на замовлення, які будуть відповідати усім вашим побажанням та вимогам.

Виготовлення Меблів: Дизайн Великої Кухні обновлено: Липень 12, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *