Виготовлення Меблів на Замовлення

Життя навколо нас стрімко змінюється, і разом з ним міняється наш стиль, наші смаки, звички, уподобання. Наприклад, в один прекрасний момент ви можете критично оглянути інтер’єр своєї спальні або вітальні, меблі для яких купувалися багато років тому, і зрозуміти: “Пора щось змінювати!” Що ж, зараз покупка меблів являє собою не такий складний процес, як колись, і не займе багато часу. Адже раніше, для того щоб купити меблі в Тернополі довелося б перегорнути безліч газет, інтер’єрних журналів і каталогів, об’їздити півміста, щоб подивитися, що пропонує кожен магазин, підібрати меблі, у яких відповідна ціна,переконатися, що виробник – солідна компанія з хорошою репутацією, а не фірма-одноденка. І головне, весь час тримати в голові всі назви колекцій, габаритні розміри, адреси, ціни… На щастя, сьогодні всі ці завдання з успіхом вирішує Інтернет.

Підбір меблів

Значення меблів для дому важко переоцінити. З їх допомогою можна приховати недоліки планування, виділити індивідуальність стилю і архітектурного дизайну. Але перш за все за рахунок правильно підібраних меблів можна додати будинку затишок, зручність і комфорт, створити потрібну атмосферу в кожній кімнаті.

Меблі в Тернополі

Перше, про що варто задуматися – це “що ви хочете”? Не варто забирати з рахунків останні гроші і бігти в магазин. Накидатися на бідного консультанта і мучити його до втрати пульсу. Спочатку потрібно вирішити питання: “У якому стилі ви уявляєте собі вашу майбутню кімнату?” А стилів виявляється дуже багато, і всі вони відрізняються між собою не тільки зовні, але і внутрішнім наповненням, що теж має дуже велике значення.

Меблі

Наприклад, візьмемо східний стиль. Меблі сходу (Китай, Японія, Індія) – один з найстародавніших напрямків у світі. Східна архітектура має вражаючу зовнішню красу. Але загляньте всередину цих будівель – і ви побачите… порожнечу. Звичайно, це не означає що там нічого немає. Там є все, що може знадобитися зараз, але немає того, що стояло б просто так. Східний стиль – це стиль мінімалізму. Мінімум меблів – максимум вільного простору. Їх столи низькі, а стільців просто немає…

Мінімум меблів – максимум вільного простору.

Звичайно, зараз так не скрізь. Людина звикла до комфорту, і у неї з’явилася можливість створювати його для себе. Але коріння предків живуть в глибині душі, що не дає просто так позбутися стереотипів. І приклад цьому – модерн.

Меблі в стилі "модерн"

Меблі в стилі “модерн” – це спогади з минулого. І зауважте, для кожної окремої людини такі спогади будуть різними. Тому і вибір тут просто величезний.

Меблі в Тернополі

Стилів багато…. Але вибирати щось доведеться. Уявіть, що ви хочете бачити у меблях, зробіть виміри кімнати (довжину, ширину, висоту)… і вирушайте в магазин. У магазині вам належить зробити невеликий аналіз: які меблі більше сподобалися, з яких матеріалів (ДСП, МДФ, натуральний масив та інше) варто брати. І звичайно ж, прицінитися. Адже ціна – один з найважливіших моментів.

Замовити меблі в Тернополі

Дизайн-студія меблів “New Art” – український виробник меблів на замовлення. Компанія може вам запропонувати широкий асортимент меблів різних напрямків: для спальні або вітальні, прихожої або кухні, домашнього кабінету або дитячої. Знайдеться і меблі для дачі. Для виробництва використовуються лише якісні матеріали, а сам процес виробництва проходить на устаткуванні провідних фірм Італії, Німеччини, Іспанії. Замовити меблі в Тернополі у виробника “New Art” можна завітавши в магазин меблів, що по вулиці Руській, 4, або зателефонувавши за номером телефону – 096-452-72-19.

Меблі на замовлення – це найоптимальніший варіант для покупки меблів в Тернополі. Таким чином ви можете отримати меблі, які відповідатимуть розмірам вашого приміщення, враховуватимуть будову і архітектуру, а також будуть втіленням ваших маків та вподобань. Також це дає можливість вибрати матеріали, які будуть використанні для виробництва ваших меблів (ДМП, МДФ, дерево, тощо), а також самостійно обрати колірну гаму. Меблі в Тернополі від виробника “New Art” – це завжди гарні, якісні та довговічні меблі. Компанія дорожить своїм ім’ям, щоб ви довіряли. … І приходили до ще! Вдалих покупок!

 

Виготовлення Меблів на Замовлення обновлено: Серпень 3, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *