Використання барної стійки у вітальні

Барні стійки – це стильний атрибут, який сучасні дизайнери все частіше використовують при оформленні інтер’єру вітальні. Стійки допомагають зробити простір більш функціональним, зручним і легко вписуються в будь-якому стилі і дизайні. Сьогодні існують різні барні стійки, тому будь-яка людина зможе підібрати оптимальне рішення для власного будинку.

Переваги використання барной стійки у вітальні

   Дизайн вітальні з барною стійкою відрізняється функціональністю і зручністю. Конструкція може грати роль обіднього столу, барного куточка або відмінного місця для проведення веселих вечірок та фуршетів. Барні стійки мають безліч переваг в порівнянні з класичними обідніми столами:

Компактні розміри конструкцій. Це якість особливо актуально для невеликих квартир, де кожен сантиметр вільного простору на рахунку;

За стійкою може сидіти багато людей одночасно. Це забезпечується округленими краями виробів;

Барна стійка, що розташовується між кухнею та вітальні, додасть всьому житлу особливу атмосферу оригінальності та неординарності;

Сучасні конструкції вже не викликають асоціації з барами і громадськими місцями, вони міцно закріпилися в інтер’єрі квартир і заміських будинків.

   У більшості випадків барна стійка застосовується в вітальні, звичайно, для економії простору. При цьому в обов’язковому порядку враховується кількість членів сім’ї. Барна стійка в інтер’єрі – це оптимальне рішення для 2-4 чоловік.

Різновиди сучасних барних стійок

Барні стійки, якими можна розділити вітальню і кухню. Їх називають роздільниками, оскільки вони допомагають відмінно поділити простір на зони, призначені для приготування їжі та відпочинку.

Стійка-острів. Дизайн вітальні з такою барною стійкою передбачає наявність великої просторої кімнати. Конструкція розташовується в середині приміщення і виглядає як самостійний комплекс.

Стійка, що виконує функцію перегородки. Вона відокремлює вітальню від інших кімнат – коридору або кухні.

Дворівневі конструкції містять в своєму складі додаткові стільниці, які розташовуються одна під одною. Така модель буде дуже зручна для сімей з маленькими діточками.

Зонування кухні-вітальні за допомогою барної стійки

   Барна стійка між кухнею та вітальні найчастіше ставиться в квартирах-студіях, для яких характерне поєднаня простору. У цьому випадку конструкція є своєрідною межею між приміщеннями, між зонами. Кухні-вітальні з барною стійкою виглядають сучасними, стильними та привабливими.

   Встановлюється конструкція паралельно частинах приміщення, виконуючи його зонування. Крім того, кухня-вітальня з «перегородкою» з барної стійки буде звільнена від гострих кутів, оскільки всі вони буде згладжені, закруглені.

З яких матеріалів виготовляються барні стійки?

ДСП, що має спеціальне покриття з ламінованого пластику. Кухні-вітальні з такою барною стійкою можуть бути виконані в будь-якому дизайні, оскільки стільниці мають різні забарвлення і текстури. Матеріал прекрасно переносить механічні пошкодження і вплив вологи.

Штучний камінь – це, мабуть, найпопулярніший матеріал на сьогоднішній день. Характеризується він легкістю, приємною теплотою, доступною ціною.

Деревина – благородний, екологічно чистий матеріал, приємний на дотик. Потребує дбайливого ставлення та спеціального догляду.

   Правильно спроектована і оформлена кухня-вітальня з барною стійкою стане справжньою окрасою вашого будинку, квартири. Тут можна буде готувати улюблені страви, обідати, приймати гостей і влаштовувати запальні вечірки.

   Наші дизайнери допоможуть у створенні унікального дизайн проекту, у виборі матеріалів та кольорів. Запропонують цікаві дизайнерські рішення для досягнення максимального комфорту та затишку у Вашій оселі.

Використання барної стійки у вітальні обновлено: Лютий 8, 2017 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *