Як Вибрати Меблі для Ванної Кімнати

Перш за все, слід звернути увагу на те, що інтер’єр ванної кімнати має досить велике значення, тому ми проводимо чимало свого часу не лише на кухні, але і у ванній. І від того, наскільки вона буде затишною, комфортною і зручною, безпосередньо залежить настрій, з яким ми виходимо з дому. А настрій це головним чином і створюється у ванній кімнаті, до і після душу, який ми приймаємо, в дзеркалі, в якому ми бачимо своє відображення, виходячи з усього, що оточує нас у цьому компактному приміщенні – все це відіграє не останню роль.

Які Бувають Меблі для Ванної

У стандартний набір меблів для ванної зазвичай входять такі предмети, як тумба з раковиною, підлогова додаткова тумба, дзеркало, підвісна шафка, пенал або шафа, а також кошик для білизни і полиці під рушники – це залежить від габаритів приміщення.

В силу технічного розвитку, в наш час з’явилися спеціально пристосовані для установки у ванних кімнатах предмети, наприклад, дзеркало, яке не потіє. А якщо ваше житло – це приватний просторий будинок з ванною кімнатою великої площі, тоді сміливо можна розмістити в ній кабіну-солярій.

меблі для ванної

меблі тернопіль

Меблі, призначені для ванної, обов’язково повинні відповідати трьом головним параметрам: стійкість до постійної вологи, функціональність, привабливий зовнішній вигляд. У зв’язку з чим бажано орієнтуватися на продукцію Дизайн-Студію Меблів “New Art”, яка давно спеціалізується на виробництві меблів. Тут ви зможете придбати як корпусні меблі так і меблі на замовлення, які будуть відповідати розмірам та стилю вашої ванної кімнати.

Перевіряємо Якість Меблів для Ванної

Є декілька способів визначення якості меблів для ванної кімнати:

  • Зверніть увагу, наскільки рівно лежить фарба;
  • Щодо фурнітури – рекомендується віддати перевагу меблям з металевими хромованими елементами, маються на увазі петлі, гачки, ручки, навіси, ніжки і т.д. Вони краще зберігають товарний вигляд протягом довгого часу на відміну від пластмасових позолочених, які привабливо виглядають не більше двох місяців;
  • Зверніть увагу на раковину, подивіться на неї на світлі: чи немає на ній відколів або вм’ятин, якщо ж на око цього не видно, то слід перевірити на слух методом постукування металевим предметом – якщо пролунав приємний дзвін, значить все в порядку, а от якщо почуєте глухий звук – явна ознака тріщин.

купити меблі тернопіль

меблі на замовлення

Як Правильно Розставити Меблі у Ванній Кімнаті

Правила створення інтер’єру, як і вибору меблів для ванної, кожна людина встановлює індивідуально, тому ванна кімната – місце, де ми залишаємося наодинці з оточуючими навколо предметами. Відповідно, інтер’єр в першу чергу повинен радувати господаря будинку і членів його сім’ї, іншими словами, орієнтуватися в цьому питанні потрібно на свій, а не на чужий смак. Що стосується зручності і функціональності обраних меблів для ванної, то тут є деякі рекомендації.

  • Якщо підлога у ванній кімнаті з підігрівом, краще придбати шафку або тумбу на ніжках.
  • Тумбу з раковиною не слід встановлювати впритул з бічною стіною і ванною – це дозволить найкращим чином зберегти зовнішній вигляд меблів, крім цього, полегшить прибирання приміщення;
  • Слід уважно поставитися до вибору шаф і тумб, тому тут визначальну роль відіграє площа ванної кімнати, і якщо вона невелика, перевагу краще віддати високим вузьким шафках.
  • Якщо ж площа ванної кімнати велика, то в ідеалі в кожному будинку необхідна наявність двох санвузлів – для господарів і для гостей. У санвузлі для господарів доречно розташувати душову кабіну, а також купальну, умивальну і пральну зони.

Як Правильно Розставити Меблі у Ванній Кімнаті

меблі для ванної тернопіль

Однак, в типових сучасних квартирах здійснити цей план практично неможливо. У зв’язку з цим особливої ??популярності набули так звані «мойдодири», в конструкціях яких поєднуються на перший погляд несумісні речі: багатофункціональні шафки і полички, стільниця з умивальником і дзеркала.

Якщо ж в приміщенні ванної кімнати є ніші, в такому випадку великогабаритні комплекси будуть дивитися досить гармонійно.

Меблі для Ванної за Стилями

У питанні, як правильно підібрати меблі для ванної, однозначної поради бути не може, тому все залежить від індивідуальної фантазії людини. Однак, ідеальним рішенням все ж буде вибір комплекту меблів в єдиному стилі і в одній колірній гамі. А яким буде цей стиль: сувора класика або чітка геометрія – знову ж вибір обмежений лише вашою фантазією.

Меблі для Ванної за Стилями

меблі
Для того, щоб меблі ідеально “вписалися” у розміри вашої ванної кімнати, оптимальним варіантом буде придбати меблі на замовлення. В Дизайн-Студії Меблів “New Art” вам запропонують декілька варіантів меблювання вашої ванної кімнати, які базуватимуться на особливостях самої ванної кімнати, а також на ваших вимогах та побажаннях.

Як Вибрати Меблі для Ванної Кімнати обновлено: Серпень 3, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *