Дизайн Інтер’єру: Як Зробити Квартиру Просторою і Затишною

admin-ajax (22)

Як хочеться прийти до свого дому після робочого дня, огорнутися в його рідний затишок і тепло – мабуть ці відчуття є знайомі кожному. І як хочеться прийти до красиво і зручно оформленої квартири, де би навіть маленькі деталі були причиною підняття нашого настрою. А це значить, що інтер’єр квартири має свій плив на наше самопочуття душевний стан.

В більшості людей квартири – це маленькі кімнатки, де площа кухні від 6 до 10 метрів квадратних і  до 3 метрів квадратних спільний санвузол, але це не є причиною не приділяти належної уваги до її оформлення. Тому немає значення чи це сотні метрів квадратних чи тільки 40, головне – це наше бажання жити в красоті.

Якщо це велика квартира, то тут безліч ідей і можливостей. Але якщо у Вас квартира старого проектування, пострадянського, то тут є і свій плюс. Адже через свою поширеність дизайнери вже давно розробили шляхи її видозмінення. Зокрема, це знесення стін, побудова арок, вдале поєднання кольорів, багатофункціональні меблі і шафи-купе.

На сьогоднішній день при дизайні квартир більшу увагу приділяють функціональності. Тобто, якщо виникне питання: зробити одну велику кімнату із декількома зонами чи дві-три маленьких кімнатки, то вибір буде на першому варіанті.

Є декілька шляхів як зробити зонування одної великої кімнати. Перше – це   встановлення перегородки. Нею можуть бути шафи, стелажі, ширми, тощо. Друге – це колір. Одну зону фарбують в один колір, а іншу – в інший, часто контрастними кольорами. Третій шлях – це освітлення. Воно може бути як природне так і штучне.

В сучасному дизайні не існує обмежень в кольорах. Це можуть бути як і білі так і чорні кольори, темні і світлі, яскраві і пастельні. Звісно ми привикли бачити кімнати в світлих і пастельних кольорах, бо як то кажуть – це класика і світлі кольори дають можливість візуально розширити  простір. Темні ж кольори підходять для просторих приміщень.

Для деяких стилів, зокрема такі як, авангард,  фьюжн і гламур притаманні експерименти з кольорами. Тут головна роль – поєднати непоєднуване! Це можуть бути контрасти незвичних кольорів, незвичних форм і фактур.

В сучасному дизайні велику увагу приділяють натуральним матеріалам – дерево, пробка, бамбук. А штучні оздоблювальні матеріали, незважаючи на свою дешевизну і доступність – лінолеум, ламінат, вінілові шпалери,  відходять у минуле.

Вибір матеріалів для оздоблення визначає і стиль дизайну.  В англійському стилі буде переважати дерево, натуральні тканини, килими, шкіра, в стилі лофт – камінь, метал, а в стилях кантрі, прованс і скандинавському – дерево та натуральні тканини.

suchasni-materiali-dlja-ozdoblennja-stin_3_1

Дуже часто в сучасному дизайні інтер’єру можна помітити елементи незавершеності. Таке оформлення підійде для неординарних людей, схильних до змін і експериментів.

Дуже велику роль в інтер’єрі квартири є освітлення. Саме воно дозволяє людям з комфортом займатися своїми справами, а також може слугувати для зонування кімнат, виконувати роль декору та доповнювати дизайн.  В сучасному інтер’єрі квартир дизайнери часто використовують точкове освітлення.

Ті деталі інтер’єру, які призначені для відпочинку повинні бути дуже зручні для людини. Звісно – це ліжка, але основну функцію тут виконує матрац, який на стиль інтер’єру ніяк не впливає.

На сьогодні багато хто в стилях інтер’єру вибирає мінімалізм. Це ще не означає, що в інтер’єрі немає різних цікавих дрібничок і оригінальних деталей. Просто їх недуже багато. Внести різноманітність в оформлення спальні можна, вибравши ліжко круглої чи овальної форми. Наприклад для вітальні можна вибрати пару журнальних столиків, які можуть поєднуватись з картинами на стінах.

Щодо оформлення вікон, то  на зміну помпезним і важким завісам прийшла – відкритість і прозорість. Що дає можливість сонячним променям освітлювати кімнати. Самі вікна мають бути оздоблені легкими натуральними тканинами.

Сучасний інтер’єр може бути будь-яким. Завдяки зміні планування, можливостям освітлення, різних матеріалів, різноманітності меблів і колірних рішень можна зробити свою квартиру комфортною і красивою. І в цьому Вам із великим ентузіазмом допоможе дизайн-студія інтер’єру “New Art “.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *