Якісні Меблі в Кімнату для Підлітків: Допомога у Виборі

Кімната для підлітків – це загадка, яку вже багато років намагаються розгадати дизайнери багатьох компаній, а також батьки і психологи, так ніхто точно не може сказати, що в ній повинно знаходитися і як має бути розташоване. Це відбувається від того, що один просить одне, інший наполягає на протилежному, а батьки повинні вибрати інтер’єр у кімнату для двох підлітків, з урахуванням побажань кожного. Нерозв’язна проблема, здавалося б. Діти виросли, їхні смаки змінилися, стара спальня більше не здається підходящої по дизайну до інтер’єру. Ми знаємо як допомогти Вашому горю, адже з 2008 року робимо сім’ї щасливими, тому люди довіряють Дизайн Студії Меблів «New Art» і прислухаються до нашої думки.

Кімната дитяча – вибирають дорослі

Щоб уникнути в подальшого нерозуміння, поясніть, що меблі та інші речі, за які необхідно платити гроші вибирають батьки. Ви вислухаєте підлітків, врахуєте їх думку, але остаточний вибір зробите самі. Купуючи меблі на замовлення для підлітків, в першу чергу вибір буде віддаватися функціональності, а не зовнішньому вигляду. Особливо пильної потребують ліжко та матрац. Ідеальним варіантом стане двохярусне ліжко, розмістивши яке Ви заощадите на просторі і автоматично уникнете сварок про те, чиє спальне місце краще. Пам’ятайте, що розміри ліжка і матраца повинні збігатися, інакше не уникнути проблем зі сном. Психологи постійно твердять, що немає нічого страшнішого, чим не виспався підліток. Ви в змозі завчасно вирішити дану проблему, підібравши якісні дитячу меблі.

Двоярусні ліжка проти диванів

Створюючи інтер’єр в кімнаті для підлітків, Ви оцінюєте розміри кімнати і вирішуєте, що краще розмістити і як розділити простір. Можливо, Вам потрібно вмістити письмовий стіл для школяра, крісло для читання, залишити ігрову зону. Що ж залишається для спального місця? Невелике місце в кутку дитячої. Ось так задачка для мами, яка хоче туди поставити відразу два розкладні дивани, кожен свого кольору і розміру. Ми пропонуємо всерйоз задуматися про вигоду двохярусного ліжка транформера, яка по-перше дає можливість кожній дитині створити свій затишний куточок для сну, по-друге істотно заощаджує простір, по-третє виявиться дешевшим дивана і навіть по-четверте, спокійно розбирається на дві самостійних ліжка, якщо Ви вирішите розселити дітей по різних кімнатах.

Не дарма шведські батьки вже з сімдесятих років купували і майстрували двоповерхові будинки. Вибираєш потрібний по товщині і жорсткості матрац, кладеш на рівну поверхню і не знаєш бід. Бідні діти, яким доводиться щовечора розсовувати свою розкладачку, діставати постільну білизну, а вранці здійснювати цей же ритуал, але у зворотному напрямку. Якщо кожен ввечері розкладеться до сну, це буде схоже на пригодницьку гру для мами, яка пролазить до кожного зі своїх чад, щоб розцілувати на ніч.
Але це ще не все, адже реальні факти з життя дозволяють лікарям-ортопедам стверджувати що в ранньому віці необхідно спати на рівній поверхні. Це досягається за допомогою звичайного матраца. Але ж диван, що розкладається являє собою численні подушки, які кладуться один до одного і створюють спальне місце. Ось такі нерівності і заважають правильному розвитку хребетного відділу у підлітка. Тому краще, щоб в кімнаті призначеної для життя і сну підлітків стояла двохярусне ліжко зі зручним матрацом з натуральних матеріалів.
Вибирайте якісні дитячі меблі на замовлення по індивідуальних розмірах від Дизайн Студії Меблів «New Art» і будете задоволені Ви і ваші дітки. Наші магазини меблів знаходяться в м. Тернопіль по вулиці Руській, 4, у м. Кременець по вулиці Шевченка, 103, у м. Чорткові по вулиці Шевченка, 62.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *