Яскравий та святковий дизайн оранжевої вітальні

Оранжевий колір у багатьох з нас асоціюється зі святом, мандаринами, салютом, веселим настроєм, творчим початком і позитивом. Будь-який відтінок оранжевого включає в себе два дуже активних і яскравих кольори – червоний і жовтий. Саме цим двом насиченим кольорам оранжевий зобов’язаний такими характеристиками, як активність, яскравість, життєрадісність і пристрасть. Якщо ви готові привнести в інтер’єр вашої вітальні трохи святкового настрою, оптимізму і яскравості, то давайте докладніше дізнаємося яким чином можна використовувати цей радісний колір для створення цікавої і сучасної обстановки.

Характерні риси оранжевого кольору:

  • оранжевий завжди теплий, будь-який його відтінок буде привносити в інтер’єр нотку тепла і затишку;
  • оранжевий тон в кімнаті створює позитивний настрій, життєрадісну атмосферу, відчуття щастя і благополуччя;
  • оранжевий колір досить активний, що спонукає до дії, але його вплив не такий збуджуючий, як у червоного тону;
  • оранжеві предмети інтер’єру візуально здаються ближчими і більших розмірів;
  • поруч з оранжевим фоном багато предметів візуально набувають частини тепла цього кольору, наприклад, біла оббивка крісла виглядатиме світло-кремовою, якщо розташована біля оранжевої стіни;
  • оранжевий відмінно поєднується з квітами, розташованими в спектрі по сусідству – червоним і жовтим;
  • протилежним кольором оранжевому вважається синій;
  • оранжевий у вітальні або в кабінеті буде стимулювати роботу мозку, в їдальні – підвищувати апетит, крім цього, вважається, що багато відтінків оранжевого підвищують емоційну активність і спонукають до бесід, дискусій, що для кімнати відпочинку і прийняття гостей дуже до речі.

Вітальня на Замовлення

Оранжеві акценти – виділяємо головне

У сучасних інтер’єрах віталень дуже часто можна зустріти акцентне застосування оранжевого кольору. Виділення найбільш значущих елементів інтер’єру за допомогою активного відтінку стає фокусним центром, як наприклад, двосторонній камін у вітальні-їдальні. На тлі світлої, нейтральною обробки і не яскравих меблів для вітальні, такий предмет інтер’єру насиченого кольору виступає не просто в якості острова, а й координаційного центру, основи всієї концепції дизайну.

Вітальня на Замовлення в Тернополі

Всі відтінки оранжевого для сучасної вітальні

Використовуючи різні відтінки оранжевого кольору для дизайну меблів для вітальні та декору, можна добитися цікавого і незабутнього інтер’єру. Головне – не переборщити з яскравістю і використовувати переважно “розбавлений” оранжевий відтінок. Вітальня з цегляного кольору м’якими меблями і світло-оранжевим тоном акцентної стіни виглядає привабливо, тепло і затишно. Скляні поверхні відмінно вписуються в загальну концепцію, а темні шкіряні пуфи виступають як акцентів.

Відтінки оранжевого для сучасної вітальні

Яскраво-оранжева обробка стін – не частий варіант для оформлення вітальні, для подібного дизайнерського прийому необхідно чимало сміливості. Якщо м’які меблі і решта оздоблення приміщення витримані в дуже світлих, стриманих тонах, то контрастний підсумок кімнати для відпочинку буде вражаючим.

Вітальня на замовлення тренд останніх змін в дизайні інтер'єрів

Поєднання білого кольору з яскравим тоном – тренд останніх змін в дизайні інтер’єрів. Кімнати з різною функціональною підосновою оформляються в подібному ключі. Контрастне і яскраве поєднання білого і оранжевого дозволяє створити неймовірно позитивний і навіть святковий інтер’єр вітальні.

Вітальня. Контрастне і яскраве поєднання білого і оранжевого

Вітальня на замовлення

Вітальня кімната виконує відразу багато важливих функцій в будинку. У цьому місці, як правило, ви зможете посидіти і розслабитися після важкого дня, почитати книгу, подивитися телевізор з сім’єю або обговорити сімейні справи, а також у вітальнях часто приймають гостей. Обов’язковими меблями у вітальні можна вважати м’які меблі, великий стіл або журнальний столик, стільці, а також комод, тумба під телевізор, стінка, гірка або шафа-сервант.

Меблі у вітальню

Вітальня на замовлення дає можливість створити суто індивідуальний проект стінки або гірки для вітальні. Комплектація гірок може бути найрізноманітнішою. Зазвичай в них вже передбачено: місце для телевізора, барна секція, засклені вітрини, відділ для книг або важливих документів, відділ для посуду або сервізу, висувні шухлдяи для білизни та інших речей. Додатково стінка комплектується підставками, шафками, полицями, тумбами та іншими меблевими елементами. Стінки або гірки для вітальні вважаються дуже корисним елементом меблів у всьому будинку, оскільки вважаються універсальним місцем для зберігання найрізноманітніших речей у вітальні.

Вітальня

Купити меблі в Дизайн студії меблів “New Art” – це можливість виготовити меблі на замовлення за індивідуальним проектом, з урахуванням особливостей приміщення. Фахівці компанії із задоволенням приїдуть до вас, щоб провести індивідуальні виміри вітальні, а також допомогти підібрати оптимальну конфігурацію, колір і наповнення меблів.

Меблі в Дизайн студії меблів “New Art”Компанія “New Art” виготовляє меблі на замовлення будь-якого класу від недорогого до преміум. Меблі для вітальні в Дизайн студії меблів “New Art” на замовлення вдалий вибір, як з боку вартості, так і з боку індивідуальності рішення. Просто зателефонуйте за номером телефону (067) 154-81-79, або завітайте в наші магазини меблів. Наші фахівці вміють знаходити спільну мову навіть з самим вимогливим клієнтом.Вітальні на замовлення в Тернополі

Меблі для вітальні. Купити в Тернополі

Яскравий та святковий дизайн оранжевої вітальні обновлено: Січень 11, 2017 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *