Замовляємо Комп’ютерний Стіл: Практично і Стильно

admin-ajax (10)

Зручність, яку дає комп’ютерний стіл важко переоцінити, адже це запорука вашого комфорту в роботі за ПК або ноутбуком. Правильно підібраний комп’ютерний стіл дозволить оптимізувати простір для роботи в офісі чи вдома, а також, допоможе в навчанні вашим дітям.

Комп’ютерні столи бувають різних форм – овальні, кутові, г-подібні, прямокутні, різних кольорів і конфігурацій. Крім цього, ви можете підібрати стіл з додатковими опціями, наприклад, з коліщатками для зручного та швидкого переміщення в межах приміщення.

Чим же комп’ютерний стіл відрізняється від звичайного?

Комп’ютерний стіл має спеціально продумані місця для розташування системного блоку і всілякого комп’ютерного приладдя. Практично у кожного столу є ніша для монітора, зручний висувний майданчик для клавіатури і мишки, полиця для принтера, компакт-дисків та канцелярського приладдя.

Найпростіші комп’ютерні столи мають звичну прямокутну форму і рідко бувають обладнані додатковими полками вище рівня основної стільниці. Варіанти складніших столів можуть вже бути кутовими, у формі Г або довільної конфігурації на ваш смак під замовлення.

Якщо ви вирішили купити комп’ютерний стіл, то особливу увагу при підборі і купівлі слід приділити ергономічності, а по-простому – зручності і комфорту, який, по суті, ви і купуєте.

1338546265_b_356

Якщо ви віддаєте перевагу, щоб на робочому місці був простір для зберігання важливих речей, офісного приладдя, то можете замовити комп’ютерний стіл з однією або декількома тумбочками і висувними шухлядами.

Забарвлення комп’ютерних столів, як і інших сучасних меблів, можливо вибрати з різними варіантами деревини від світлих до темних тонів. Таким чином, завжди є можливість підібрати комп’ютерний стіл, що гармонує з іншими меблями у вашому будинку чи в офісі.

Які бувають комп’ютерні столи?

Крім звичайних традиційних столів для комп’ютерів, іноді можна зустріти особливі столи, не схожі на всі інші. Наприклад це може бути абсолютно компактний або навіть мініатюрний комп’ютерний стіл для ноутбука, який, до того ж, можна ще й пересувати, використовуючи основу на коліщатках; або це може бути спеціальний стіл для проектувальника – дизайнера інтер’єру приміщень або архітектора.

kakie-bivayut-komputernie-stoly

Поради щодо вибору комп’ютерного столу

Вибираючи собі стіл, не забувайте про своє здоров’я. В першу чергу ви повинні подбати про свою поставу і зір.

Не варто поспішати з покупкою. Спочатку треба продумати, як все розставити:

  • місце для системного блоку;
  • якщо передбачається купівля принтера, теж треба це врахувати;
  • не забувайте про колонки. Вони можуть бути різних розмірів, продумайте це, щоб вистачило місця на столі;
  • дуже зручно якщо ви передбачте в столі наявність висувних шухляд для документів;
  • спеціальні полиці для дисків, теж будуть дуже до речі;
  • для клавіатури буде зручніше висувна полиця. Вона знаходиться нижче рівня столу і це допоможе не пережимати кров на зап’ястях, щоб не було застою. Ще такий варіант розташування полиці допоможе заощадити місце на столі, якщо щось доведеться написати.

Прослідкуйте, щоб монітор був розташований на рівні очей або трохи вище (це корисно для вашої шиї і вашого зору). Освітлення повинне бути ліворуч, так рекомендують медики. А спеціальне крісло для комп’ютерного столу буде піклуватися про вашу осанку. Спинка такого крісла буде зменшувати тиск на хребет і збереже вашу поставу.

Найкращий варіант – це зробити свій особливий, унікальний стіл під замовлення. Дизайн студія меблів «New Art» із задоволенням вам допоможе у виборі цього елементу меблів для вашої оселі чи офісу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *