Зонування кімнати меблями

Причин, за якими виникає необхідність користуватися таким дизайнерським прийомом, як зонування кімнатного простору існує безліч. І необов’язково це пов’язано зі стрімко набраною популярністю квартир-студій, де стаціонарними перегородками відокремлені, та й то не завжди, тільки санвузли – звичайно, тут просто діватися нікуди. Візьміть традиційні одно-, двох-, трьох кімнатні квартири. Дуже часто в тій же вітальні доводиться виробляти розмежування простору, виділяючи із загального обсягу, в залежності від обставин, чи то зону відпочинку, то чи ігровий майданчик для дитини, то чи «цілий кабінет» для глави сімейства, а то і все зразу, плюс ще і спальне місце. Та й в тій же дитячій кімнаті розмежування зони відпочинку (спальна зона) і ігрової зони тільки сприятиме розвитку вашого чада.

Психологічне зонування

Звичайно, найбільш простий варіант це зробити так зване психологічне зонування – в оформленні приміщення використовувати комбінування шпалер, або, при фарбуванні стін, контрастне поєднання фарб.

У темний час доби цікавих результатів щодо зонування приміщення можна досягти лише за допомогою гри світла і тіні, грамотно організувати підсвічування і застосувавши різні види освітлювальних приладів.

Безумовно, чисто психологічний зонування не дає потрібний результат і доводиться вдаватися до більш кардинальних заходів: робити різнорівневу підлогу, встановлювати додаткові архітектурні конструкції, подіумів, колон, арок, розсувних дверей. Одним же з найбільш ефективних і простих способів зонування вважається розмежування простору за допомогою меблів. Сьогодні ця задача легко вирішується, адже на Ваше замовлення Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art зможе виготовити як прекрасні функціональні меблі для будь-якої кімнати, так і спеціальні вироби, які підійдуть для зонування вітальні, кухні, дитячої кімнати.

Меблі для зонування

Стелажі з наскрізними полицями відмінно пропускають світло і при цьому перекривають шлях в спальню. Невисокі консолі, комоди, барні стійки так само створюють відчуття перепони, але не обтяжують простір і не впливають на освітленість простору.

Замовляючи меблі для зонування приміщення потрібно знати деякі прості правила, що характеризують психологічне сприйняття людиною висоти предметів:

– Якщо меблі має висоту менше 45см, то людина її може просто не помітити і буде сприймати як річ не на своєму місці;

– Меблі з висотою нижче 75см як перешкода людиною не сприймається і для функцій зонування явно не підходить;

– При висоті меблів понад 120см це вже повноцінна перегородка, яка психологічно сприймається як бар’єр;

– Повноцінне ж відділення простору дозволяють меблі на замовлення Тернопіль, що мають висоту людського зросту – зазвичай це шафи і стелажі.

Міжкімнатні перегородки для зонування

У панельних конструкціях міжкімнатних перегородок вся перегородка набирається з окремих панелей висотою яка майже дорівнює висоті приміщення. Ширина окремих панелей може визначатися особливостями дизайнерського рішення і зазвичай не перевищує 1200 мм.

Розсувні міжкімнатні перегородки з напівпрозорим склом повністю відгородять зону і поділять її на дві повноцінні кімнати.

Дизайн Студія Меблів на замовлення New Art завжди готова втілити Ваші бажання в реальність, дизайнери із задоволенням нададуть Вам допомогу у виборі меблів, їх дизайну, кольорів, матеріалі, розмірів. А також запропонують свої дизайнерські рішення на Ваш вибір. Звертайтесь!

Зонування кімнати меблями обновлено: Грудень 23, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *