Зручне розміщення сміттєвого баку на Вашій кухні

Зручне розміщення сміттєвого баку на Вашій кухні

Всі ми знаємо, що кухня є робочим місцем і відро для сміття в ній необхідно, однак нам зовсім не хочеться мати його у себе на очах або спотикатися від нього кожні кілька хвилин. У цій статті дизайнери студії меблів «New Art»  пропонують вам ряд практичних рішень, які допоможуть вам зручно справлятися з кухонними відходами та будуть приховувати їх від ваших очей.

Деякі із зібраних нами ідей припускають просто зміну сміттєвого відра, для здійснення інших може знадобитися допомога наших фахівців, а третє ви цілком можете реалізувати своїми руками.

А поки давайте розглянемо  кращі способи щоб розмістити відро для сміття на кухні:

1.Прикріпити до дверцят шафки

Це дійсно дуже зручно. Крім того, прикріпити відро для сміття до дверцят шафки сьогодні можна як самостійно, використовуючи для цього просту металеву рамку, так і за допомогою спеціальних установок, які може запропонувати вам Дизайн Студія Меблів «New Art» які також включають в себе цікаві висувні варіанти для кутових кухонь та багато іншого.

2.Організувати ящикмеблі на замовлення, кухні, дитяча, шафа-купе, передпокій, вітальня, офісні меблі, спальня

У чому полягає головна перевага ящика над полками, коли мова йде про нижній частині кухні? Воно очевидно і незаперечно: в нього набагато зручніше ставити і ще приємніше діставати різні предмети. Навіть якщо ви використовуєте одне відро для сміття, і в ящику залишатиметься багато вільного місця, в нього обов’язково знайдеться що розмістити, наприклад, миючі та чистячі засоби, запасні губки і т.п. меблі на замовлення, кухні, дитяча, шафа-купе, передпокій, вітальня, офісні меблі, спальня

Якщо прямо над ящиком з відром для сміття розмістити ще й висувну дошку, як це показано на фото нижче, то ваш комфорт під час приготування їжі підвищиться в рази! Рекомендують дизайнери студії меблів на замовлення “New Art”.

3.Вмонтувати в стільницю меблі на замовлення, кухні, дитяча, шафа-купе, передпокій, вітальня, офісні меблі, спальня

Це, мабуть, саме нестандартне рішення для кухонних відходів в нашому списку, і можливо, одне з найбільш зручних. Пропонуємо вашій увазі цікавий пристрій, який вмонтовується безпосередньо в стільницю. Воно складається з бака, який розміщується всередині глибокого ящика і може діставатися з нього при необхідності, простий із плоскою кришкою.меблі на замовлення, кухні, дитяча, шафа-купе, передпокій, вітальня, офісні меблі, спальня

Звернемо вашу увагу на ще одну цікаву деталь. Деякі з таких сміттєвих відер, наприклад, як ця модель від Poh Joo, мають вихідний отвір з пробкою, яке можна підключити до стічної труби в Вашій кухні. Це дозволяє дуже легко вимити відро після позбавлення від відходів.

Ми студія меблів на замовлення «New Art» маємо ще багато цікавих та креативих пропозицій для Вас!

Зручне розміщення сміттєвого баку на Вашій кухні обновлено: Липень 12, 2016 автором: Менеджер Оксана

2 коментарів у розділі: “Зручне розміщення сміттєвого баку на Вашій кухні

 1. Ілля says:

  Доброго вечора. Стаття цікава. Хотів би додати таке до своєї кухні. За який термін Ви виготовляєте на даний момент замовлення?

  • Менеджер Оксана
   oxana says:

   Доброго дня, Ілля. Приємно прочитати слова вдячності за нашу роботу. На всі Ваші запитання відправлена відповідь за Вашою електронною адресою. З наступаючими святами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *